Produkty


SAP Business One

SAP Business One je cenově dostupné a jednoduše implementovatelné řešení navržené s cílem splnit specifické požadavky malých a středních firem. Aby mohli manažeři kvalifikovaně přistupovat k rozhodovacím procesům, poskytuje toto řešení přístup k aktuálním informacím o finančních a prodejních procesech. Jde o řešení navržené na podporu strategického rozhodování pro zvyšování ziskovosti a celkové úrovně podnikání. SAP Business One pomáhá dosáhnout větší konkurenceschopnosti na trhu.

SAP Business One je založen na jednochuše ovladatelném rozhraní. Používá se jako hlavní firemní ERP aplikace, která umožňuje využití i dalších standardních rozhraní. Řešení poskytuje funkcionalitu CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky). Modul CRM obsahuje sledování plánu aktivit, řízení obchodních příležitostí, poskytuje databázi informací o zákazníkovi, strategický prodej, správu kontaktů a kontraktů.

Moduly - Finanční účetnictví, Příležitosti (CRM), Prodej a distribuce, Nákup, Obchodní partner, Bankovní operace, Řízení skladu, Výroba, Kontroling, Výkaznictví, Řízení servisu, Personalistika

B1ShopSync - datová xml brána

Produkt B1ShopSync slouží k zprostředkování dat z IS SBO do webových a jiných aplikací jako jsou např. webové obchody (eshopy) a následné uložení nebo editaci dat zpět do informačního systému.