O nás

Zaměřením naší společnosti jsou ERP systémy a jejich optimalizace. Nedílnou součástí je i vývoj softwaru.

Nasazení či změna ERP s sebou často také nese změnu podnikových procesů, proto naše nabídka zahrnuje analýzu procesů a návrh na jejich optimalizaci. Při tom se opíráme o nejlepší postupy pro poskytování IT služeb a příslušné metodiky řízení kvality . Výsledkem je strategie, která optimalizuje stávající infrastrukturu z hlediska efektivity provozu a investic a stimuluje v organizacích změny procesního modelu vedoucí k zeštíhlení a zprůhlednění podnikových procesů.

Jsme partnerem české společnosti SAP ČR s.r.o. Hlavní činností společnosti je prodej, implementace, školení a servis informačního systému (IS). Naším prodejním artiklem je IS SAP Business One. Tento systém je určen pro malé, středně velké až velké firmy a na českém trhu je úspěšně implementován již 10 let.

Nabízíme Vám možnost nezávazné a bezplatné konzultace k problematice zavedení informačního systému ve společnosti spolu s prezentací řešení v softwaru SAP Business One.

Nenechte si ujít informace, které mohou podpořit Vaše podnikání a přispět k Vašemu obchodnímu úspěchu. Těšíme se na setkání s Vámi.